Login (email):

Hasło:

Jeżeli nie masz konta
zarejestruj się:

Rejestruj

Twój tymczasowy koszyk:

Zobacz koszyk

Przesyłki dostarcza

DPD

Konto PayU - Jedno konto do zakupów

Firma przyjazna internautom

Ogłoszenie o pracę

Salon Firmowy Becker - Autoryzowany Serwis Gwarancyjny zatrudni Technika

  • na Umowę o Pracę
  • na pełen etat
  • praca pn-pt w godzinach 9:00 - 17:00
  • elastyczne piątki dla osób studiujących zaocznie
  • dogodny dojazd (np. stacja PKP Warszawa Wilno)
  • zakres obowiązków: serwis nawigacji (hardware + software), instalacja nawigacji w pojazdach
  • mile widziane doświadczenie w branży Automotive lub Consumer Electronic

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie w formie pisemnej.
Prosimy o szczegółowy opis wykształcenia i ewentualnego doświadczenia.
CV prosimy przesyłać w formie elektronicznej na adres praca@BeckerPolska.pl
|  Kontakt  |  Dlaczego Becker?  |  Nagrody  |  Praca  |  Regulamin  |  Nawigacje 2DIN  |  Realizacja: Bergamot  |  © Copyright 2007-2024 Becker